Bardejov získal z Ružomberka bývalého mládežníckeho reprezentanta

Obrázok článku

FOTO: Facebook Partizán Bardejov

Partizán Bardejov pokračuje v skladaní kádra na novú sezónu, z Ružomberka prichádza na hosťovanie bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska.

V novej sezóne bude dres Partizána Bardejov obliekať talentovaný Tomáš Filipiak, ktorý prichádza na východ republiky v rámci hosťovania z MFK Ružomberok.

„Oslovil ma tréner Šarmír, mal som síce aj iné ponuky, ale dôležité je pre mňa hrávať a futbalovo rásť. Táto ponuka ma oslovila a teším sa na pôsobenie v Bardejove,“ prezradil pre klubový web Partizána Tomáš Filipiak.

Iba 20-ročný stopér je kmeňovým hráčom Ružomberka, uplynulú sezónu strávil na hosťovaní v druholigovej Petržalke, kde zasiahol do 29 súťažných zápasov. V mládežníckych kategóriách pôsobil v Žiline, neskôr v Slovane Bratislava, odkiaľ prestúpil do talianskeho Udinese Calcio.

Autor článku

Igor Tabiš

Som futbalový redaktor, v minulosti aktívny futbalista. Začínal som v regionálnych novinách MY Trnava. Následne som strávil tri sezóny v FK Senica ako mediálny PR manažér. Takisto som zakladateľom facebookovej stránky Liverpool FC - navždy SK/CZ.