Dukla Banská Bystrica angažovala obávaného kanoniera

Obrázok článku

FOTO: MFK Dukla Banská Bystrica

Účastník druhej najvyššej futbalovej ligy MFK Dukla Banská Bystrica získala na pozíciu hrotového útočníka významnú posilu.

Skúsený 32-ročný útočník David Depetris sa stal novou posilou MFK Dukla Banská Bystrica. Rodák z Argentíny, ktorý je držiteľom slovenského občianstva naposledy pôsobil v nižšej talianskej súťaži, kam smerovali jeho kroky po konci v AS Trenčín.

"Je tu seriózny majiteľ a seriózny klub, ktorý chce útočiť na postup do prvej ligy, resp. na vyššie pozície. Poznám niektorých hráčov Banskej Bystrice a viem, že kvalita v tíme je. Aj tréner je kvalitný, má veľké a dobré meno na Slovensku. Myslím si, že toto mesto si zaslúži hrať najvyššiu futbalovú súťaž, v ktorej dlhodobo pôsobilo po minulé roky. Všetci vieme, že to nie je ľahká úloha, ale je dobré mať takýto cieľ a výzvu spolu s celým klubom a mužstvom. Som rád, že som tu," cituje slová novej posily oficiálny web Dukly.

Autor článku

Igor Tabiš

Som futbalový redaktor, v minulosti aktívny futbalista. Začínal som v regionálnych novinách MY Trnava. Následne som strávil tri sezóny v FK Senica ako mediálny PR manažér. Takisto som zakladateľom facebookovej stránky Liverpool FC - navždy SK/CZ.