EURO2020: Predpokladaná zostava Slovenska proti Španielsku

Obrázok článku

Foto - SFZ

Slovenská futbalová reprezentácia nastúpi v rámci E-skupiny na svoj posledný tretí zápas na EURO 2020 v stredu o 18:00 hod. proti Španielsku.

Tréner Štefan Tarkovič už nemôže počítať so službami Denisa Vavra, ktorý je pozitívny na koronavírus a taktiež Ivan Schranz nie je 100% v poriadku.

Na predzápasovej tlačovke sa na margo zdravotného stavu mužstva vyjadril tréner Tarkovič: „Určite nebude k dispozícii Ivan Schranz. Nechceme riskovať prípadne ďalšie zranenie, preto s ním na zápas nepočítam. Mimo je aj Vavro pre covidové okolnosti. Ostatní hráči sú v poriadku, pripravení. Pripomínam, že to hovorím pred tréningom.“

Pred dôležitým súbojom proti Španielsku vám prináša web slovenskí-futbalisti.sk svoju predpokladanú zostavu, ktorá by mohla vybehnúť do tretiého zápasu na turnaji.

Zostavu by sme zvolili rovnakú ako tú, ktorá porazila v úvodnom zápase Poliakov. V bránke Martin Dúbravka. Obranná formácia v zložení Hubočan, Škriniar, Šatka, Pekarík.V zálohe Lukáš Haraslín, Hromada, Kucka, Hamšík a Mak. Na hrote útoku nastúpi opäť Ondrej Duda.

Predpokladaná zostava Slovenska proti Španielsku:

Dúbravka - Hubočan, Škriniar, Šatka, Pekarík - Haraslín, Hromada, Kucka, Hamšík, Mak - Duda

Autor článku

Jozef Kopčo