Šiestou letnou posilou Michaloviec skúsený obranca

Obrázok článku

FOTO: Róbert Andrejov

Šiestou letnou posilou MFK Zemplín Michalovce sa stal obranca Michal Ranko.

Slovenský stopér Michal Ranko bude v novej sezóne pôsobiť v MFK Zemplín Michalovce, 27-ročný futbalista podpísal zmluvu do konca sezóny.

„Chcel som si vyskúšať lepšiu súťaž, než som naposledy pôsobil. Túžil som sa posunúť vyššie. Každý hráč chce hrať najvyššiu súťaž vo svojej krajine a keď prišla možnosť ísť do Michaloviec, tak som ju využil,“ cituje slová defenzívneho futbalistu oficiálny web Zemplínčanov.

Rodák z Trenčína naposledy obliekal dres druholigovej Skalice, v uplynulej sezóne odohral 26 ligových stretnutí. V sezóne 2018/19 bol hráčom treťoligového poľského klubu Motor Lublin. Urastený stopér je odchovancom AS Trenčín, v drese ktorého ale na súťažný zápas márne čaká. V minulosti hosťoval v Dubnici nad Váhom, Nemšovej, Novom Meste nad Váhom, Zlatých Moravciach či Senici.

Autor článku

Igor Tabiš

Som futbalový redaktor, v minulosti aktívny futbalista. Začínal som v regionálnych novinách MY Trnava. Následne som strávil tri sezóny v FK Senica ako mediálny PR manažér. Takisto som zakladateľom facebookovej stránky Liverpool FC - navždy SK/CZ.