ŠKF Sereď lanári dvojicu zvučných mien

Obrázok článku

FOTO: Facebook Hetrik.sk

ŠKF Sereď je údajne blízko k podpisu zmluvy s dvojicou zaujímavých hráčov.

Účastník Fortuna ligy ŠKF Sereď je blízko k angažovaniu dvojice hráčov - Tomáš Vestenický a Martin Ljubičić. Obaja hráči nastúpili aj v dnešnom prípravnom zápase proti rakúskemu celku Floridsdorfer AC (2:0).

Slovenský útočník Tomáš Vestenický bol naposledy hráčom ruského klubu FC Čajka, v ktorom ale pôsobil iba niekoľko dní. Po nečakanom preradení klubu do tretej ligy sa dohodol na ukončení spolupráce. Na Slovensku naposledy pôsobil v sezóne 2018/19, v drese FC Nitra zaznamenal v 32 súťažných zápasoch 10 gólov a 3 asistencie.

Chorvátsky defenzívny záložník Marin Ljubičić obliekal v jarnej časti Fortuna ligy 2020/21 dres FK Senica. Za Záhorákov odohral 7 súťažných zápasov a skóroval jediný gól. V minulosti na Slovensku obliekal dresy Dunajskej Stredy a Slovana Bratislava, s ktorým získal ligový aj pohárový double.

Autor článku

Igor Tabiš

Som futbalový redaktor, v minulosti aktívny futbalista. Začínal som v regionálnych novinách MY Trnava. Následne som strávil tri sezóny v FK Senica ako mediálny PR manažér. Takisto som zakladateľom facebookovej stránky Liverpool FC - navždy SK/CZ.