Slovan predstavil ďalšiu posilu, lovil vo Fortuna lige

Obrázok článku

FOTO: ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava predstavil ďalšiu letnú posilu klubu, do hlavného mesta prichádza slovenský mládežnícky reprezentant.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o záujem Slovana Bratislava o služby slovenského mládežníckeho reprezentanta Matúša Vojtka. Dnes je celý transfer oficiálne dotiahnutý, bývalý hráč Michaloviec podpísal s aktuálnym majstrom Fortuna ligy 4-ročný kontrakt.

„Matúša Vojtka sme sledovali ešte v rámci mládežníckeho skautingu, a pokračovali sme v tom aj počas jeho pôsobenia v Michalovciach. Zaujal nás svojimi parametrami. Absolvoval fyzické testy, ktoré zvládol na výbornú, a má dobré predpoklady aj smerom do budúcna. Po zranení Lucasa Lovata sme potrebovali zdvojiť ľavý kraj obrany, a Matúš bol našou prvou voľbou. Rokovania neboli jednoduché, no som rád, že dospeli do úspešného konca. Matúša v Slovane vítam a verím, že sa bude v našom drese rozvíjať a napredovať,“ cituje slová generálneho riaditeľa klubu Ivana Kmotríka ml. oficiálny web Slovana.

Autor článku

Igor Tabiš

Som futbalový redaktor, v minulosti aktívny futbalista. Začínal som v regionálnych novinách MY Trnava. Následne som strávil tri sezóny v FK Senica ako mediálny PR manažér. Takisto som zakladateľom facebookovej stránky Liverpool FC - navždy SK/CZ.